Dr.O sos słony karmel 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Do lodów |
| Smak | Słony karmel |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | do lodów, ciast, deserów i naleśników |
| Składniki | 30% słodzone mleko skondensowane, syrop glukozowy, cukier, woda, 1,8% cukier palony (syrop glukozowy, 35% cukier karmelizowany, syrop fruktozowo-glukozowy), 0,5% sól, emulgator (lecytyny słonecznikowe), aromaty |
| Zawartość netto | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć w ciągu 30 dni od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. przed użyciem wstrząśnij. następnie odkręć nakrętkę. 2. usuń aluminiową folię. 3. nałóż nakrętkę, otwórz klapkę i lekko ściskając butelkę dozuj sos. 4. po użyciu bez obaw stawiaj butelkę ,,na głowie", specjalne zabezpieczenie w nakrętce zapobiega wyciekaniu sosu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 304 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1287 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |