Opis szczegółowy
Dolcetino Frizzante Spritz to idealne bezalkoholowe orzeźwienie. Ten wyjątkowy napój łączy w sobie smak klasycznego Spritza z subtelnymi nutami cytrusów, tworząc harmonijną kompozycję. Delikatne bąbelki unoszą się w szklance, nadając trunkowi lekkości co sprawia, że każda okazja nabiera wyjątkowego klimatu. Podawaj schłodzone, aby cieszyć się pełnią świeżości tego trunku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Smak | Wieloowocowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |