Delecta Duża blacha ciasto jogurtowe 640 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Zawartość netto | 640 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 5,5% (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowych); mąka ryżowa, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu); maltodekstryna, substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Producent: | foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,39 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1586 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 555 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|