Danie instant o smaku pikantnego kurczaka i gulaszu 145 g |Samyang
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Danie instant o smaku pikantnego kurczaka i gulaszu 145g
Parametry produktu
| Rodzaj | Chińska |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Kurczak, Pikantne |
| Składniki | Makaron (67,4%): mąka pszenna (41%), olej palmowy (9%), skrobia z tapioki (8%), skrobia ziemniaczana, sól, olej sojowy, substancja zagęszczająca: e412, regulatory kwasowości: e501, e500, e339, e330, emulgatory: e322, e452, barwnik: e101. sos (25,5%): woda, czerwona papryka w proszku, cukier biały, wzmacniacz smaku: e621, sos sojowy, sól, skrobia z tapioki, wzmacniacz smaku: e635, czosnek, olej sojowy, cebula, ekstrakt z papryki, szczypiorek w proszku, ekstrakt z drożdży w proszku, czarny pieprz w proszku. dodatki (7,1%): cukier biały, sztuczny aromat kurczaka w proszku, skrobia ziemniaczana, czosnek w proszku, sól, prażone nasiona sezamu, suszony szczypiorek, suszone wodorosty, suszona czerwona papryka, substancja zagęszczająca: e415, olej sojowy. |
| Zawartość netto | 145 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: beagley copperman sp. z o.o. ulica i numer: al. józefa grzecznarowskiego 2/801 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 600ml wrzącej wody dodaj makaron i gotuj przez 5 minut. następnie odcedź makaron, pozostawiając 8 łyżek stołowych wody. dodaj saszetki z sosem oraz dodatkami. dla lepszego smaku smaż na patelni metodą stir-fry przez ok. 30 sekund. dokładnie wymieszaj i gotowe! |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie na wolnym ogniu, Mieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1557 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 89 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |