Czekolada mleczna do fontann Barry Callebaut 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat - wanilia |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Producent: | z.w.c. karwit k. t. matyszkiel sp. jawna ulica i numer: częstochowska 93c kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Tak |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 47 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 48 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 585 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 585 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2449 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 10,3 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0,05 mg/100g |
| Fluor (%RWS) | 1,4 %RWS |
| Fosfor | 196,6 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,79 mg/100g |
| Magnez | 41,7 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 11,1 %RWS |
| Mangan | 0,02 mg/100g |
| Miedź | 0,82 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 81,9 %RWS |
| Molibden | 25,5 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 51 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,15 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 1 %RWS |
| Potas | 384,7 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 19,2 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,46 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 32,8 %RWS |
| Selen | 3,9 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 7 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 23,3 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,08 mg/100g |
| Wapń | 192,7 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 24,1 %RWS |
| Witamina A | 15,2 μg/100g |
| Witamina B12 | 0,44 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 31 %RWS |
| Witamina E | 2,8 mg/100g |
| Chlor | 167,4 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 20,9 %RWS |
| Chrom | 19,9 μg/100g |
| Cynk | 1 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 28,1 %RWS |
| Jod | 5,41 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 10,8 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 5,4 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,07 mg/100g |
| Witamina C | 0,4 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0,5 %RWS |
| Witamina D | 1,6 μg/100g |
| Żelazo | 3,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 22,9 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |