Czekolada ciemna d Fontann Barry Callebaut 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, mizga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat - wanilia |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Producent: | z.w.c. karwit k. t. matyszkiel sp. jawna ulica i numer: częstochowska 93c kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 39,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 42,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 2,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2406 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2406 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 41,1 g |
| Cukry | 39,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 42,3 g |
| Skrobia | 2,1 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 13,3 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0,1 mg/100g |
| Fluor (%RWS) | 2,8 %RWS |
| Fosfor | 151,3 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,32 mg/100g |
| Magnez | 95,5 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 25,5 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 3,1 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 306,6 %RWS |
| Molibden | 58,7 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 117,5 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,6 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 3,8 %RWS |
| Potas | 536,7 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 26,8 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,08 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 5,7 %RWS |
| Selen | 3,7 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 6,7 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 27,4 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,08 mg/100g |
| Wapń | 26,6 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 3,3 %RWS |
| Witamina A | 16,5 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 36,6 %RWS |
| Witamina E | 3,3 mg/100g |
| Chlor | 7,99 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 1 %RWS |
| Chrom | 48,3 μg/100g |
| Cynk | 1,3 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 21,6 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 11,5 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 5,8 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,04 mg/100g |
| Witamina D | 1,8 μg/100g |
| Żelazo | 11,8 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 84,2 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | środek spożywczy inny niż napój - dodano w celu fizjologicznym |