Ciasto Leśny mech Delecta 410 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy, Szpinak |
| Zawartość netto | 410 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, cukier, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany); szpinak liofilizowany 1,2%; mąka ryżowa, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym; syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin. Mieszanka do masy śmietanowej: cukier, żelatyna, skrobia modyfikowana ziemniaczana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Producent: | foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,33 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1355 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1054 kJ |
| Wielkość porcji | 78 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |