Chipsy Lay's Stix ketchup 130 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Ketchup |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziemniaki, oleje roślinne (kukurydziany, słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), serwatka w proszku z mleka, sól, cukier, glukoza, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy), regulatory kwasowości (octany sodu, kwas cytrynowy), aromaty (zawierają mleko, soję), chlorek potasu, barwniki (czerwień buraczana, ekstrakt z papryki) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,47 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2152 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 645 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,1 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |