Casa de Mexico Salsa Mexicana Dip 315 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | nie dotyczy |
| Smak | Z warzywami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Przeznaczenie | Dodatek do chipsów typu Nachos |
| Składniki | warzywa 74,9%, (pomidory, cebula, papryka jalapeno, zielona papryka chili, czerwona papryka słodka, czosnek), woda, cukier, ocet, skrobia modyfikowana, sól, aromaty, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, przyprawy (kmin, pieprz Cayenne), zagęszczony sok z cytryny, barwnik: ekstrakt z papryki. |
| Zawartość netto | 315 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Dodatek do Nachosów |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 211 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 211 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |