Bebilon advance pronutra 4 junior mleko dla dzieci po 2. roku życia 1 kg (2x500g)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 2 roku |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (23%), maltodekstryna, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,6%), produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat serwatki) w proszku z mleka, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, wapń, fruktooligosacharydy FOS (0,6%), olej rybi, potas, magnez, sód, witamina C, emulgator (lecytyny z soi), chlorek choliny, żelazo, inozytol, cynk, przeciwutleniacz (palmitynian L-askorbylu), kwas pantotenowy, witamina E, aromat mleczny, niacyna, ryboflawina, witamina A, witamina D, witamina B6, tiamina, jod, kwas foliowy, witamina K, biotyna, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Umyj ręce. butelkę i smoczek wygotuj w wodzie przez 10 min. świeżą wodę pitną gotuj przez 5 min, po czym pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°c). do wygotowanej butelki wlej odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia). używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierz dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku i dodaj je do przygotowanej butelki. przestrzegaj wartości podanych w tabeli żywienia. zamknij butelkę i energicznie potrząsaj pionowo przez 10 s do całkowitego rozpuszczenia proszku. załóż na butelkę wygotowany smoczek. sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 65,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 273,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,75 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 34 szt. |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 8 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 66,0 mg/100ml |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,61 mg/100ml |
| Magnez | 9,7 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 12 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,24 mg/100ml |
| Potas | 100,0 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 10 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,23 mg/100ml |
| Ryboflawina (%RWS) | 33 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 30 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,04 mg/100ml |
| Wapń | 120,0 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 22 %RWS |
| Witamina A | 74,0 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,32 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 46 %RWS |
| Witamina E | 1,5 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 1,6 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 16 %RWS |
| Chlor | 51,0 mg/100ml |
| Chlor (%RWS) | 10 %RWS |
| Cynk | 0,39 mg/100ml |
| Fosfor (%RWS) | 12 %RWS |
| Jod | 16,0 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 7,7 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,065 mg/100ml |
| Witamina C | 14,0 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 31 %RWS |
| Witamina D | 3,25 μg/100ml |
| Witamina K | 6,6 μg/100ml |
| Żelazo | 1,3 mg/100ml |
| Żelazo (%RWS) | 16 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |