Bebilon advance pronutra 2 mleko następne po 6. miesiącu 1 kg (2x500g)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Następne, Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,6%), wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, fruktooligosacharydy FOS (0,6%), wapń, olej rybi, białka mleka, potas, magnez, chlorek choliny, olej z Mortierella alpina, sód, emulgator (lecytyny z soi), witamina C, inozytol, L-tryptofan, żelazo, cynk, L-karnityna, witamina E, przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, miedź, tiamina, witamina A, ryboflawina, witamina B6, kwas foliowy, jod, mangan, selen, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Umyj ręce. butelkę i smoczek wygotuj w wodzie przez 10 min. świeżą wodę pitną gotuj przez 5 min, po czym pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°c). do wygotowanej butelki wlej odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia). używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierz dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku i dodaj je do przygotowanej butelki. przestrzegaj wartości podanych w tabeli żywienia. zamknij butelkę i energicznie potrząsaj pionowo przez 10 s do całkowitego rozpuszczenia proszku. załóż na butelkę wygotowany smoczek. sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 68,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 285,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 29 szt. |
Witaminy
| Fluor | <0,006 |
|---|---|
| Fosfor | 50,0 mg/100ml |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,5 mg/100ml |
| Magnez | 6,8 mg/100ml |
| Mangan | 0,005 mg/100ml |
| Miedź | 0,054 mg/100ml |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,46 mg/100ml |
| Potas | 84,0 mg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,14 mg/100ml |
| Selen | 3,1 μg/100ml |
| Tiamina (witamina B1) | 0,10 mg/100ml |
| Wapń | 73,0 mg/100ml |
| Witamina A | 59,0 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,18 μg/100ml |
| Witamina E | 1,5 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 1,8 μg/100ml |
| Chlor | 54,0 mg/100ml |
| Cynk | 0,5 mg/100ml |
| Jod | 13,0 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 8,2 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,056 mg/100ml |
| Witamina C | 9,3 mg/100ml |
| Witamina D | 1,70 μg/100ml |
| Witamina K | 5,8 μg/100ml |
| Żelazo | 1,0 mg/100ml |
| Sód | 23,6 mg/100ml |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |