Babeczki jogurtowe Dr. Oetker 335 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Zawartość netto | 335 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, glukoza, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), 1,4% płatki białej czekolady jogurtowej (cukier, tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, 16% proszek JOGURTOWY, emulgator (fosfatydy amonu)), 1% proszek JOGURTOWY, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia, sól, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,37 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1562 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 812 kJ |
| Wielkość porcji | 52 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,8 g |
| Cukry | 23,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 44,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |