Atl.Mieszanka z ow.kandyz.600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Prażone, Suszone, Słodzona |
|---|---|
| Dodatki | Kokos |
| Zawartość netto | 600 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | orzeszki ziemne prażone 41%,rodzynki 31%(rodzynki 99,5%,olej słonecznikowy),papaja kandyzowana 10%(papaja 62%,cukier trzcinowy 38%), chipsy kokosowe 10%,ananas kandyzowany 8%(ananas 51%,cukier trzcinowy 48%,regulator kwasowości;kwas cytrynowy).Procentowy udział składników może się różnić z przyczyn technicznych |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna, Brazylia, Iran, Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Producent: | atlanta poland s.a. ulica i numer: załogowa 17 kod pocztowy i miasto: 80-557 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 720 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1960 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |